en_GBpl_PL
en_GBpl_PL

o mnie

BARBARA SŁAWIK

Dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła także pełny trening, wszystkie trzy etapy kursu terapii par skoncentrowanej na emocjach (Emotionally Focused Therapy) oraz pierwszy etap szkolenia psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment). Jest członkinią Sekcji Psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychologicznym, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Międzynarodowego Centrum Doskonałości w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (ICEEFT) w Kanadzie.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, integracyjnym. Na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną i zajęcia grupowe w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na diagnostyczno-terapeutycznym oddziale leczenia zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu. 

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała odbywając staż kliniczny w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” w Ząbkach, jako konsultant w Telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, współprowadząc półkolonie rozwojowo terapeutyczne w Ośrodku Regeneracja w Warszawie, jako psychoterapeuta w fundacji United Way oraz pracując z rodzicami i rodzinami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz dyplomowany trener. Wcześniej była związana zawodowo z rozwojem interpersonalnym i prowadziła warsztaty oraz szkolenia. Pracuje również w języku angielskim. Jest mężatką, ma jedno dziecko.

Barbara Sławik

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych