en_GBpl_PL
en_GBpl_PL

o mnie

BARBARA SŁAWIK

Dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji. Certyfikowana przez ICEEFT terapeutka par w  terapii skoncentrowanej na emocjach (Emotionally Focused Therapy). Ukończyła także pierwszy etap szkolenia psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment). Jest członkinią Sekcji Psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychologicznym, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Międzynarodowego Centrum Doskonałości w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (ICEEFT) w Kanadzie. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. 

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, integracyjnym. Na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną i zajęcia grupowe w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na diagnostyczno-terapeutycznym oddziale leczenia zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu. 

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała odbywając staż kliniczny w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” w Ząbkach, jako konsultant w Telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, współprowadząc półkolonie rozwojowo terapeutyczne w Ośrodku Regeneracja w Warszawie, jako psychoterapeuta w fundacji United Way oraz pracując z rodzicami i rodzinami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 24 w Wilanowie.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz dyplomowany trener. Wcześniej była związana zawodowo z rozwojem interpersonalnym i prowadziła warsztaty oraz szkolenia. Pracuje również w języku angielskim. Jest mężatką, ma jedno dziecko.

Barbara Sławik

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych